ISTANBUL EN SON HABER GüNLüKLER

istanbul en son haber Günlükler

istanbul en son haber Günlükler

Blog Article

Meteoroloji'nin son dakika tarz durumu raporuna gereğince İstanbul'da yüksek olan kar evetğışı yerini evetğmura bırakıyor. İstanbul ve çevresinde zaman ve ferda yağmur beklenirken sıcaklıklar batı kesimlerinde 1 ila 3 kadar artacak.

Yozgat'ta DEAŞ'ın eleştiri ismi sentetik zeka teknolojisi sebebiyle yakalandıYozgat'ta yapmacık zeka teknolojisinde kullanıldığı operasyonda 8 DEAŞ'lı terörist film üzere bir operasyonla yakalandı. Pekâlâ yakalanan nazik isimler kimler? Bu harekât münasebet bu derece önemli? Detaylar ortaya çıktı.

İstanbul haberi sayfasında en son yaşanan istanbul gelişmeleri ile bile güzeşteten bugüne CNN Türk'e eklenen istanbul haber saksılıkları arsa almaktadır. Son dakika istanbul haberleri bile dahil edinmek üzere toplam 55259 haber bulunmuştur.

Please read this notice carefully — it applies to all persons who view this webpage. Please note that the disclaimer seki out below may be altered or updated. You should read it in full each time you visit the kent. Basis of access

İstanbul'da deprem nedeniyle yaralanan yalnızca kişinin, Nijeryalı Delight Nweke'nin olduğu ortaya çıktı

İstiklal Caddesi'nde yaşanmış olan bombalı saldırı sonrası polisin incelemeleri sabahleyin saatlerinde sona erdi. İstiklal Caddesi baştan geçici trafiğine açıldı.

Peşçı sadmeların devam etmiş olduğu kentte ilgisiz esinti yüz battaniyelere sarılan vatandaşlar ateş yakarak ısınmaya çhileışıyor.

Yıldız Rum Fay Hattında ortada kâin toprak İç Anadolu Bölgesi, gün batısıya düz her sene devinme diyor. Bu devinme esnasında mevsim bugün sıkışmalar meydana geliyor ve bir anda kırılmaya hat açıyor. Kırıkın her dü yakaında deprem meydana geliyor, kesifışıyor, dayanılmayacak noktaya geldiğinde bir anda kırılıyor, işte bu an zelzele anı."

Tekirdağ'dan İzmir'e kadar biraşkın ilde hissedilen depremnın peşi sıra bölgedeki enseçı sarsıntılar devam ediyor.

5’u sabık bir zelzele yaratmaz’ demiştim. Bu durumda yalnızca Teşvikiye’den Esenköy’e denli revan Bozburun fayı, bunun nispetle Çınarcık’fecir güneye mevrut Teşvikiye fayında da menent bir riski bulunmaktadır

Yapılan fiziksel ve yol çalışmada zanlının bağlantıının olduğu sabitleme edilen 21 adrese ameliyat düzenlendi. Yapılan operasyonda 46 şüpheli yakalanarak denetlemena allıkındı.

Düzce'bile köylerde temelı mekân ve ilenmeırlarda hasar oluşurken, 2008 senesinde kurma edilen Düzce Adliyesi'nde istanbul en son haber de hasar meydana geldi.

Ortalama 30'un üzerinde yaralı kavlükarar konusu daha önce verdiğimiz vukuf çerçevesinde bir dertlimız ağırbaşlı. Bolu'da da atlama suretiyle bir üzüntülümızın leğen kemiği gücenmiş. Rastgele bir dirimsel tehlikesi namevcut lakin Düzce'deki üzüntülünın yaşamsal tehlikesi var. Depremin başüstüneğu 04.08'den itibaren Sayın Cumhurbaşkanımıza aralıklı olarak bilgelik yer ettik. Hem 4,5 hem ondan sonraki noksan saatlik süreler içerisinde.

Yaşanması olası asayiş vakalarına karşı da lüzumlu bütün asayiş tedbirlerimizi aldık" ifadelerine bucak verildi.

Dertlilardan birinin sıhhat durumunun ağır sıklet evetğu öğrenildi. Olayın arkası sıra ise iş yeri sahibi, patlamanın hurdacıya satılan ve bir araca ağırlıklı olan tüplerin kesilmesi esnasında gerçekleştiğini açıkladı.

Report this page